مدل مدیریت استراتژیك شركت ملی انفورماتیك

به منظور تدوین برنامه استراتژیك شركت ملی انفورماتیك، مجموعه‌ای از اطلاعات و مستندات به عنوان ورودی‌های برنامه‌ریزی استراتژیك شركت در نظر گرفته شد كه مهم‌ترین آنها عبارتند از برنامه استراتژیك سال 1392 شركت، تحلیل محیطی، تحلیل ذینفعان كلیدی، تحلیل اسناد بالادستی، تحلیل مدل‌های مدیریتی، الگوبرداری و خودارزیابی سازمانی.

همانگونه كه پیش‌تر نیز اشاره شد، اساس اطلاعات و تحلیل‌های مورد نیاز برای بازنگری اركان استراتژیك شركت، بر پایه گزارش‌ها و مستندات برنامه‌ریزی استراتژیك انجام شده در سال 1392 بوده كه به عنوان مبنای كار قرار گرفته است.

علاوه بر آن، در این مرحله سایر اسناد بالادستی شركت از جمله نقشه‌راه 1400 بانك مركزی، برنامه ششم توسعه كشور و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفتند.

از دیگر موضوعات مورد بررسی جهت برنامه‌ریزی استراتژیك شركت ملی انفورماتیك، بررسی اجمالی جایگاه فناوری در صنعت بانكداری ایران و جهان و همچنین انجام مطالعات الگوبرداری بوده است.

سوالی دارید؟

باعث خوشحالی است که بتوانیم به آن پاسخ دهیم! اگر طرح یا برنامه ای دارید که در زمینه فعالیت های این شرکت می باشد، با ما تماس بگیرید.

مأموریت اصلی شرکت ملی انفورماتیک پیشرو بودن در عرصه فناوری اطلاعات نظام بانکی و مالی کشور است و انتظار می‌رود نقشی برجسته در این حوزه طی سال‌های پیش رو از خود نشان دهد.

دکتر اکبر کمیجانی
قائم مقام, بانک مرکزی

آیا می‌خواهید از تازه‌ترین رویدادها و همایش‌های شرکت ملی انفورماتیک مطلع گردید؟

ورود به سایت