شركت‌های گروه ملی انفورماتیك

شركت خدمات انفورماتیك

تولید، گسترش و تكمیل ابزارها و راه‌حل‌های مختلف
اتوماسیون سیستم بانكی
شرکت خدمات انفورماتیک در راستای سیاست‌های بانک مرکزی به منظور ایجاد و راه‌اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی کشور در سال 1372 به عنوان بازوی اجرائی تاسیس شد. در همین راستا و به منظور انجام این ماموریت خطیر ملی، این شرکت از بدو پیدایش برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز و تشکیل مراکز تامین نیازهای اجرائی اقدام كرد.

شاپرك

شركت شبکه الکترونیکی
پرداخت کارت
افزایش سطح امنیت نظام های پرداخت كشور، كاربری بهینه سرمایه‌گذاری های انجام شده و هدایت به سمت استفاده بهینه از منابع و ارتقای كیفیت خدمات پرداخت الكترونیك، ایجاد ساز و كار یكسان برای فعالیت‌ شركت های ارائه دهنده خدمات پرداخت و تقویت مشاركت واقعی بخش خصوصی در توسعه و راهبری شبكه پرداخت كشور از جمله دلایل تاسیس این شركت است.

شركت داده‌ورزی فرادیس البرز

ارائه خدمات جدیدی در حوزه فناوری
اطلاعات و ارتباطات
این شرکت در حال حـاضر با در اختیــار داشتن بزرگترین شبکه پشتیبـانی دستگاه های خودپرداز Wincor/Nixdorf و تجهیزات ماهواره‌ای و زمینی VSAT/VN، رتبه اول را در زمینه‌های خدمات پشتیبانی،‌ تولید و ارائه قطعات و ملزومات، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، ارایه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه، سیستم و ابزارها و نهایتاً ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم افزاری و نرم افزار های حامل محتوا، از شورای عالی انفورماتیک اخذ كرده است.

كاشف

شركت مدیریت
امن الكترونیكی
شرکت مدیریت امن الکترونیکی " کاشف" عضوی جدید از گروه شرکت‌های مجری اهداف حاکمیتی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که با هدف راهبردی «مدیریت و هدایت امنیت بانکداری الکترونیکی کشور» تاسیس شده است. این شرکت در تاریخ 18/12/1392 با شماره 451233 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به طور رسمی به ثبت رسیده است.
سوالی دارید؟

باعث خوشحالی است که بتوانیم به آن پاسخ دهیم! اگر طرح یا برنامه ای دارید که در زمینه فعالیت های این شرکت می باشد، با ما تماس بگیرید.

مأموریت اصلی شرکت ملی انفورماتیک پیشرو بودن در عرصه فناوری اطلاعات نظام بانکی و مالی کشور است و انتظار می‌رود نقشی برجسته در این حوزه طی سال‌های پیش رو از خود نشان دهد.

دکتر اکبر کمیجانی
قائم مقام, بانک مرکزی

سوالی در ارتباط با طرح ها و پروژه های شرکت ملی انفورماتیک دارید؟

ورود به سایت