شركت داده‌ورزی فرادیس البرز

شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز در سال 1383 به منظور ارائه خدمات جدیدی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تأسیس شد. این شرکت در حال حـاضر با در اختیــار داشتن بزرگترین شبکه پشتیبـانی دستگاه های خودپرداز Wincor/Nixdorf و تجهیزات ماهواره‌ای و زمینی VSAT/VN، رتبه اول را در زمینه‌های خدمات پشتیبانی،‌ تولید و ارائه قطعات و ملزومات، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، ارایه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه، سیستم و ابزارها و نهایتاً ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم افزاری و نرم افزار های حامل محتوا، از شورای عالی انفورماتیک اخذ كرده است.

در اختیار داشتن مجرب‌ترین کارشناسان و متخصصین فنی در 120 دفتر عملیاتی در سراسر کشور و همچنین سایت مجهز تعمیرات مرکزی در تهران، توان عظیم و دانش منحصر به فردی در تعمیر انواع ماژول های خودپرداز، پایانه های مخابراتی Cashless ATM ,VSAT/VNB, تجهیزات شعب و پایانه های فروش به وجود آورده است که همه این موارد باعث ارائه سبد کامل خدمات پشتیبانی با سرعت و کیفیت بالا به مشتریان و در نهایت رضایت ایشان شده است.

امروزه تحولات عمده در کسب و کار و تداوم فعالیت شرکت ها نیازمند بهره ‏گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات با برنامه ‏ریزی و استراتژی دقیق است. توسعه این فناوری سبب کاهش هزینه ‏ها، افزایش بهره‌وری، ارتقای سطح رفاه عمومی، ایجاد سهولت و اثربخشی می‏شود.

در همین راستا شرکت داده ورزی فرادیس البرز با بهره‏گیری از توانمندی، تجربه و خلاقیت مدیران و کارکنان خود پیاده‏ سازی و پشتیبانی سیستم‏های متکی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، با تمرکز ویژه بر سیستم بانکی کشور را به مرحله اجرا درآورده است.

هر چند که تاسیس شرکت فرادیس البرز به سال 1383 بر می‏گردد اما به دلیل توسعه سریع سیستم های اتوماسیون بانکی، افزایش سطح درخواست مشتریان و بهره ‏مندی از توان اجرایی بالا، از ابتدای سال 1389 با انتقال رسمی معاونت پشتیبانی از بخش مشتریان شرکت خدمات انفورماتیک به این مجموعه، این شرکت مأموریت و چشم انداز جدیدی یافت و اولویت اصلی خود را ارائه خدمات پیشرفته در زمینه IT به شبکه بانکی کشور قرار داد. هم چنین در راستای تکمیل زنجیره فعالیت‌ها و تأمین سخت افزارهای مورد نیاز مشتریان، با راه‏اندازی خط تولید خودپرداز و تجهیزات جانبی آن درسال 1391 فصل دیگری از رسالت خدمات رسانی خود را رقم زد.

سوالی دارید؟

باعث خوشحالی است که بتوانیم به آن پاسخ دهیم! اگر طرح یا برنامه ای دارید که در زمینه فعالیت های این شرکت می باشد، با ما تماس بگیرید.

مأموریت اصلی شرکت ملی انفورماتیک پیشرو بودن در عرصه فناوری اطلاعات نظام بانکی و مالی کشور است و انتظار می‌رود نقشی برجسته در این حوزه طی سال‌های پیش رو از خود نشان دهد.

دکتر اکبر کمیجانی
قائم مقام, بانک مرکزی

مشاهده وب سایت شركت داده ورزی فرادیس البرز

ورود به سایت